Lubiatowo Atrakcje Turystyczne

Plaża w Lubiatowie »

Plaża w Lubiatowie piaszczysta i niezbyt tłumna, choć nieco wąska - to największa atrakcja turystyczna w miejscowości. Można na nią dojechać samochodem, płatny parking znajduje się tuż przy plaży. Zejście na plażę jest wyłożone płytami betonowymi, dogodnymi dla rodziców z wózkami czy z małymi dziećmi. więcej »

Stadnina Koni »

Jest to sezonowa stadnina koni. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Jeżeli od zawsze chciałeś nauczyć się jazdy konnej, ale nigdy nie miałeś takiej okazji, to musisz odwiedzić to miejsce. więcej »

  • ul. Spacerowa, Lubiatowo
  • 504 435 060

Ścieżka przyrodnicza "Szklana Huta" »

Jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki. Idealne miejsce na poszerzenie swojej wiedzy w ciekawy sposób. więcej »

Latarnia morska Stilo »

W oddalonym o 8 km od Lubiatowa Osetniku znajduje się wysoka na ponad 33 metry latarnia morska Stilo. Trafić można do niej rowerem czy nawet piechotą ścieżką na zachód, wzdłuż lasu. więcej »

  • Sasino
  • 58 676 33 06

Jezioro Żarnowieckie »

Na północ od jeziora, w Gniewinie znajduje się kompleks turystyczno-rekreacyjny - Kaszubskie Oko z wieżą widokową im. Jana Pawła II. więcej »

Słowiński Park Narodowy »

Słowiński Park Narodowy to jeden z dwóch nadmorskich parków w naszym kraju. Nazwa parku pochodzi od Słowińców - ludności, która niegdyś zamieszkiwała te obszary. więcej »

Kopalino »

Kopalino to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. więcej »

Wizyt: 327 105, Dziś: 28, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem