Atrakcje Turystyczne

Plaża w Lubiatowie

Plaża w Lubiatowie piaszczysta i niezbyt tłumna, choć nieco wąska - to największa atrakcja turystyczna w miejscowości. Można na nią dojechać samochodem, płatny parking znajduje się tuż przy plaży. Zejście na plażę jest wyłożone płytami betonowymi, dogodnymi dla rodziców z wózkami czy z małymi dziećmi. więcej »

Stadnina Koni

Jest to sezonowa stadnina koni. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Jeżeli od zawsze chciałeś nauczyć się jazdy konnej, ale nigdy nie miałeś takiej okazji, to musisz odwiedzić to miejsce. więcej »

ul. Spacerowa, Lubiatowo

Ścieżka przyrodnicza "Szklana Huta"

Jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki. Idealne miejsce na poszerzenie swojej wiedzy w ciekawy sposób. więcej »

Latarnia morska Stilo

W oddalonym o 8 km od Lubiatowa Osetniku znajduje się wysoka na ponad 33 metry latarnia morska Stilo. Trafić można do niej rowerem czy nawet piechotą ścieżką na zachód, wzdłuż lasu. więcej »

Sasino

Jezioro Żarnowieckie

Na północ od jeziora, w Gniewinie znajduje się kompleks turystyczno-rekreacyjny - Kaszubskie Oko z wieżą widokową im. Jana Pawła II. więcej »

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy to jeden z dwóch nadmorskich parków w naszym kraju. Nazwa parku pochodzi od Słowińców - ludności, która niegdyś zamieszkiwała te obszary. więcej »

Kopalino

Kopalino to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. więcej »