Kopalino

Kopalino

Kopalino – to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. To miejsce, będzie doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i spokój – pobliskie jezioro Kopalińskie, campingi nad jego brzegiem oraz kaszubskie domki i pensjonaty tworzą jedyny w swoim rodzaju nastrój, a jednocześnie zapewniają noclegi w Kopalinie.

Co ciekawego w tym miejscu?

JEZIORO KOPALIŃSKIE

Jezioro o głębokości sięgającej do 3 m przyciąga wędkarzy poszukujących linów, leszczy, karasi czy szczupaków. Jezioro położone jest w dogodnej lokalizacji, ponieważ zaledwie 1 km od centrum Kopalina oraz od morza. Idealne miejsce na relaks z dala od tłumu i codzienności.

DLA AKTYWNYCH

Aktywnym wczasowiczom polecamy przejażdżki rowerowe w naturalnej okolicy – w Kopalinie można wypożyczyć rower. W lokalnej stadninie można spędzić wczasy w siodle. W sezonie letnim pobliskie lasy są źródłem grzybów i owoców.

PLAŻA

Chociaż na plażę jest w przybliżeniu 2 - 2,5 kilometra, to można się na nią wybrać pieszo lub rowerem. Dla bardziej leniwych i zmotoryzowanych przygotowany jest parking, który znajduję się około 50 m od plaży.

Ostatnia aktualizacja - wrzesień 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.lubiatowo.info.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00