Atrakcje w Lubiatowie

(8)

Plaża w Lubiatowie Plaża w Lubiatowie jest dość wąska, ale piaszczysta i niezbyt tłumna. Można na nią podjechać samochodem, parking znajduje się blisko plaży, niestety jest płatny. Zejście na plażę j... więcej »

Latarnia morska Stilo W oddalonym o 8 km od Lubiatowa Osetniku znajduje się wysoka na ponad 33 metry latarnia morska Stilo. Trafić można do niej rowerem czy nawet piechotą ścieżką na zachó... więcej »

Sasino

Jezioro Żarnowieckie Jezioro Żarnowieckie położone jest w odległości ok. 10 km na wschód od Lubiatowa. To polodowcowe, rynnowe długie na ponad 7 km jezioro o powierzchni ponad 1400 ha. Z Morze... więcej »

Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy to jeden z dwóch nadmorskich parków w naszym kraju. Nazwa parku pochodzi od Słowińców - ludności, która niegdyś zamieszkiwa... więcej »

Kopalino Kopalino – to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. To miejsce, będzie doskonałe dla osób ceniących sobie cisz... więcej »

Stadnina Koni Jest to sezonowa stadnina koni. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Jeżeli od zawsze chciałeś nauczyć się jazdy konnej, ale nigdy nie miałeś takiej okazji, t... więcej »

ul. Spacerowa, Lubiatowo

Ścieżka przyrodnicza "Szklana Huta" Jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki. Ścieżka przyrodnicza to ścieżka, na której ustawionych jest 12 tabl... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00