Atrakcje w Lubiatowie

(7)

Plaża w Lubiatowie Plaża w Lubiatowie jest dość wąska, ale piaszczysta i niezbyt tłumna. Można na nią podjechać samochodem, parking znajduje się blisko plaży, niestety jest płatny. Zejście na plaż... więcej »

Stadnina Koni Jest to sezonowa stadnina koni. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Jeżeli od zawsze chciałeś nauczyć się jazdy konnej, ale nigdy nie miałeś takiej okazji... więcej »

ul. Spacerowa, Lubiatowo

Ścieżka przyrodnicza "Szklana Huta" Jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki. Ścieżka przyrodnicza to ścieżka, na której ustawionych jest 12 t... więcej »

Latarnia morska Stilo W oddalonym o 8 km od Lubiatowa Osetniku znajduje się wysoka na ponad 33 metry latarnia morska Stilo. Trafić można do niej rowerem czy nawet piechotą ścieżką na zach&oac... więcej »

Sasino

Jezioro Żarnowieckie Jezioro Żarnowieckie położone jest w odległości ok. 10 km na wschód od Lubiatowa. To polodowcowe, rynnowe długie na ponad 7 km jezioro o powierzchni ponad 1400 ha. Z Mo... więcej »

Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy to jeden z dwóch nadmorskich parków w naszym kraju. Nazwa parku pochodzi od Słowińców - ludności, która niegdyś zamieszk... więcej »

Kopalino Kopalino – to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. To miejsce, będzie doskonałe dla osób ceniących sobie c... więcej »