Atrakcje w Lubiatowie

Plaża w Lubiatowie Plaża w Lubiatowie jest dość wąska, ale piaszczysta i niezbyt tłumna. Można na nią podj...

Ścieżka przyrodnicza "Szklana Huta" Jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki. Ścieżka przyrodnicza to ścieżka...

ul.Łebska 27

FARMA ALEXA to magiczna wioska przygód, w której spędzicie wyjątkowy czas.   Nasz obiekt to 10 hektarów świetnej zabawy a to przeliczając 100 000 metrów kwadratowych- czyli dużo!

Stadnina Koni Jest to sezonowa stadnina koni. Idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych zwierząt. Jeżeli...

Kopalino – to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią, która znajduje się 2 km od morza. To miejsce, będzie doskonałe dla osób ceniących...

Atrakcje w Lubiatowie

Atrakcje w Lubiatowie

Zdecydowanie atrakcją w Lubiatowie jest niesamowita plaża, która jest dość wąska, ale piaszczysta i niezbyt tłumna.  Zejście na plażę jest wyłożone płytami betonowymi, więc rodzice z wózkami czy z małymi dziećmi nie będą musieli wózków nigdzie znosić. 

Nieopodal Lubiatowa znajduję się Latarnia morska Stilo. W oddalonym o 8 km od Lubiatowa Osetniku znajduje się wysoka na ponad 33 metry. 

W Lubiatowie znajduję się też wiele tras  spacerowych- jest to idealna atrakcja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek i piesze wycieczki- ścieżka przyrodnicza to ścieżka, na której ustawionych jest 12 tablic dydaktycznych, na każdej z nich znajduję się inna informacja.

serce Twoje ulubione obiekty 0