Opis

 Dzień dobry. Wynajmę Domki Marynarskie w Lubiatowie. Domki są nowe. Domek składa się z dwóch sypialni 3 osobowej ,2 osobowej , obszernego salonu z sofą ( dwuosobową) , telewizją, aneksem kuchennym i łazienką. Kuchnia od lewej :  lodówka w zabudowie, szafka z płytą indukcyjną, okap, szafka ze zlewozmywakiem, zmywarka. W cenie miejsca parkingowe na działce, grill, rowery, hamaki. W pobliżu restauracje Złota Rybka, Bałtycka, sklepy, nauka jazdy konnej, agroturystyka z mini zoo i piękne plaże. Gwarantuję ciszę ,spokój i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Więcej zdjęć na maila. Zapraszam do rozmowy telefonicznej 502-665-194 i rezerwacji. 

 

 Dzień dobry. Wynajmę Domki Marynarskie w Lubiatowie. Domki są nowe ,składa się z dwóch sypialni t.j 3 osobowej ,2 osobowej oraz obszernego salonu z sofą, telewizją, aneksem kuchennym i łazienką. Kuchnia od lewej : lodówka w zabudowie, szafka z płytą indukcyjną, okap, szafka ze zlewozmywakiem, zmywarka. W cenie miejsca parkingowe na działce, grill, rowery, hamaki. W pobliżu restauracje Złota Rybka, Bałtycka, sklepy, nauka jazdy konnej, agroturystyka z mini zoo i piękne plaże. Gwarantuję ciszę ,spokój i wypoczynek z daleka od miejskiego zgiełku. Więcej zdjęć na maila. Cena 400 zł za domek poza sezonem letnim. W sezonie letnim, czerwiec, lipiec ,śierpień oraz majówka 450 zł za dobę. Zapraszamy do rezerwacji i rozmowy telefonicznej 502-665-194. Miłego dnia.

Cennik

Witam, dzień dobry. Cena za wynajem domku na dobę to 450 zł w sezonie czerwiec, lipiec, sierpień,majówka.  Natomiast poza sezonem 400 zł .Zapraszam do rozmowy telefonicznej i rezerwacji. Miłego dnia.

Wyślij zapytanie

Domki Marynarskie
Domki Marynarskie

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu lubiatowo.info.pl

+48 502 665 194