Opis

Lubiatowo to mała, kaszubska wieś, która od początków swojego istnienia musiała walczyć z żywiołem o przetrwanie. Jeszcze w latach 30-tych XX wieku bielała nad sosnowym lasem wielka wydma. Niestety ze względu na bardzo silne wiatry, które powodowały jej przemieszczanie , stała się zagrożeniem dla mieszkańców Dzielni Kaszubi, mimo usilnych starań, musieli przenieść swoje domostwa i odsunąć się od brzegu morskiego. Tak powstało obecne Lubiatowo. Wydma zaś, we wschodniej części nadal pozostaje ruchoma. Plaża pozostała niezmiennie piękna, szeroka i piaszczysta.

O nas...
Właśnie ,z miłości do wiatru i wody znaleźliśmy to miejsce i tak właśnie powstała SZARGA (ŠARGA).
Szarga w języku kaszubskim oznacza silny, porywisty wiatr, huragan.
W miejscu, gdzie panują porywiste wiatry stworzyliśmy, wśród zieleni, enklawę ciszy.

Miejsce dla ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku miast, kurortów i tłumów na deptakach. pojeździć na rowerze, uprawiać turystykę pieszą, czy jazdę konną. Ci mniej aktywni, zrelaksują się z książką na plaży, czy tarasie.
To miejsce dla aktywnych, którzy chcą spróbować swoich sił w sportach wodnych.
Dla bardziej doświadczonych miłośników kitesurfingu, okolice Lubiatowo stwarzają doskonałe warunki wiatrowe do uprawiania tego sportu.

Domki..
Na naszej działce pozostawiliśmy zastany, naturalny drzewostan, który stanowi swoistą barierę i pozwala na wypoczynek wśród sosen i brzóz.

 
Okolica...
W sąsiedztwie las, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Niedaleko stadnina koni, sklep i bar.
 
Kontakt 698631655, znajdziesz nas na Facebook: Szraga Lubiatowo

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy domy z przestronnymi tarasami, usytuowane tak, by każdy miał swoją własną strefę relaksu.
W każdym z naszych domków, na piętrze, znajdują się dwie sypialnie: jedna z łóżkiem małżeńskim, kolejna z dwoma pojedynczymi. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienką.
Salon podzielony jest na strefę wypoczynkową z telewizorem i jadalnię.
Aneks wyposażony został w lodówkę, piekarnik, zmywarkę, kuchenkę i niezbędne naczynia.
Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci.
W każdym domku jest także pralka.

Wyślij zapytanie

Szarga

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Michaela Gronalewska, Międzymorze 13a, 84-141, Jurata, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Szarga

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu lubiatowo.info.pl

+48 698 631 655
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00